Ortahisar Düğün Salonu
Ortahisar Düğün Salonu

Ortahisar Düğün Salonu

 

Her düğün organizasyonu gelini, damadı ve davetlileri ile bambaşka bir maceradır. Mekanın çiçeklerinden seçilen yemeğe kadar her biri ayrı ayrı düzenlenen düğün organizasyonlarımızda sizlere yol arkadaşı olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

 

Yemekli olarak düzenlenen düğünlerimizi, bütün yiyecekleri kendi mutfağımızda özenle hazırlıyoruz. Ana yemek, ara sıcak, meyve ve kokteyl adına her bir çeşidi düğün gününüze özel hızlı ve damaklarda iz bırakacak, hatırlanacak bir şekilde hazırlıyor ve sunuyoruz.

 

Yeşilyurt Garden Düğün Salonu ve Çay Bahçesi ailesi olarak sizlerle özel ve değerli bir yol arkadaşlığı yaptığımız için bir gecede sadece bir düğün organizasyonu yapmıyoruz. Günümüzü sadece size ayırıyor, düğün günü sabahından gece bitene kadar yalnızca sizinle ilgileniyoruz.

 

Yeşilyurt Garden Düğün Salonu ve Çay Bahçesi; Hayalinizdeki mutlu günü en güzel renkleriyle yaşatır...

 

Fiyatlarla ilgili bilgi almak için lütfen whatsapp hattı üzerinden iletişime geçiniz. 

 

 

ortahisar düğün salonu,ortahisar düğün salonu kiralama,ortahisar kiralık düğün salonu,ortahisar kiralık düğün salonu fiyatı,ortahisar en iyi düğün salonları,ortahisar kiralık düğün salonları,ortahisar kır düğün salonu,ortahisar düğün salonları,yeşilyurt garden düğün salonu ve çay bahçesi,ortahisar yeşilyurt garden düğün salonu ve çay bahçesi,yeşilyurt garden düğün salonu ve çay bahçesi telefon,yeşilyurt garden düğün salonu ve çay bahçesi adresi,yeşilyurt garden düğün salonu ve çay bahçesi yol tarifi,yeşilyurt garden düğün salonu ve çay bahçesi nerede,yeşilyurt garden düğün salonu ve çay bahçesi iletişim,


düğün salonu ortahisar,düğün salonu kiralama ortahisar,kiralık düğün salonu ortahisar,kiralık düğün salonu fiyatı ortahisar,en iyi düğün salonları ortahisar,kiralık düğün salonları ortahisar,kır düğün salonu,düğün salonları ortahisar,yeşilyurt garden düğün salonu ve çay bahçesi ortahisar,yeşilyurt garden düğün salonu ve çay bahçesi telefon ortahisar,yeşilyurt garden düğün salonu ve çay bahçesi adresi ortahisar,yeşilyurt garden düğün salonu ve çay bahçesi yol tarifi ortahisar,yeşilyurt garden düğün salonu ve çay bahçesi nerede ortahisar,yeşilyurt garden düğün salonu ve çay bahçesi iletişim ortahisar,

 

 

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014