ORTAHİSAR DÜĞÜN ORGANİZASYON MEKANI
ORTAHİSAR DÜĞÜN ORGANİZASYON MEKANI

ORTAHİSAR DÜĞÜN ORGANİZASYON MEKANI

 

Düğününüz! Hayatınızdaki en önemli günlerden biri! Her şey yolunda gitmeli ve tüm davetliler düğün mekanından memnun ayrılmalı. Bu özel günde her şeyin bir program dahilinde, sorunsuz olarak halledilmesi için bir düğün organizasyon firması ile çalışabilir ya da tüm organizasyonu kendiniz planlayarak birde bu yükün altına girebilirsiniz. Bu kadar telaşın içerisinde mekanın süslenmesi, masa sandalye düzeni, gelin yolu, nikah masası süslemesi, müzisyen ve benzeri daha birçok ekip ve ekipmanla uğraşmak ve bu kadar şeyi organize etmek yerine düğün organizasyonları konusunda bilgili ve tecrübeli bir organizasyon firması ile anlaşarak sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde düğününüzün tadını çıkarabilirsiniz.

 

Düğün organizasyon fiyatları belirlenirken ön planda olan ve düğün bütçesinin büyük bir kısmını oluşturan noktalar arasında düğün mekanı, gelinlik ve damatlık, düğün catering hizmetleri, çiçekleri ve mekan süslemelerini sayabiliriz. Düğün organizasyon bütçesinin yaklaşık olarak %70′ini bunlara ödeyeceğiniz ücretler oluşturacaktır. Hesaplı bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek için az önce saydığımız alanlarda görüşeceğiniz firmalarla tek – tek pazarlık yapabilir veya daha iyisi tecrübeli bir düğün organizatörü ile anlaşıp tüm bu işleri sizin için yapmasını sağlayabilirsiniz.

 

Yeşilyurt Garden Düğün Salonu ve Çay Bahçesi olarak sizleri bu mutlu gününüzde yalnız bırakmayalım sizin yükünüzü hafifletmek için elimizden geleni yapalım dilek ve isteklerinizi bizimle paylaşarak bu mutlu gününüzü akılda kalıcı ve unutulmayacak bir tören haline getirelim. İster kır düğünü ister kapalı bir mekanda düğün, ister tekne düğünü, isterseniz İslami düğün olsun Yeşilyurt Garden Düğün Salonu ve Çay Bahçesi emrinize amade.

 

Düğün organizasyonu Trabzon olmak üzere ve Türkiye’nin birçok ilinde hizmet veren Yeşilyurt Garden Düğün Salonu ve Çay Bahçesi masa sandalye süsleme, mekan süsleme, ekip ekipman kiralama, müzisyen orkestra temini ve birçok alanda hizmet vermektedir.

 

Düğün organizasyonu kapsamında vermiş olduğumuz hizmetler, yapmış olduğumuz etkinlikler, hizmet açılamaları ve görsellerini makalemizde bulabilir, daha fazla bilgi ve detay almak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir istemiş olduğunuz etkinliği beraber hazırlayıp istenilen yerde sunumlar yapabiliriz. Bilgilerinize.

 

 

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014